Гаманець-портмоне жіночій корковий на кнопці Ekora 85х100х10 мм з орнаментом




Гаманець-портмоне жіночій корковий на кнопці, верхня частина виготовлена з коркового текстилю з яскравим геометричним орнаментом, внутрішня частина - корковий текстиль з орнаментом комбінований з натуральним.
Наповнення: гаманець розкладний, з одного боку дві кишені для карток, з іншого боку монетниця на кнопці, відділення для купюр на всю довжину гаманця.
Для любителів компактних і мініатюрних гаманців!
Гаманець з яскраво вираженою натуральної структурою коркового дерева, бархатистий на дотик, практично невагомий, зручний у використанні, буде радувати вас кожен день!
Кора коркового дерева натуральний, гіпоалергенний, поновлюваний матеріал, зносостійкий і легкий.
Догляд: у разі забруднення, можна протерти місця загрязененій вологою губкою і насухо витерти.
Розміри: довжина - 85 мм довжина в розгорнутому вигляді - 170 мм, ширина - 100мм, товщина -10 мм.
Вага- 27 грам!!
Такий гаманець стане стильним і ексклюзивним подарунком до будь-якого свята!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Кошелек |
| Расположение | Вертикальное |
| Пол | Женский |
| Застежка | Кнопки |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 2 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Количество прозрачных отделений | Нет |
| Количество отделений на молнии | Нет |
| Количество отделений для документов | Нет |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | пробковый текстиль |
| Производитель | Ekora |
| Цвет | натуральный цвет пробки с разноцветным геометрическим орнаментом |
- Цена: Цену уточняйте

